پارسالی ها در چه رتبه ای در چه رشته ای قبول شدند ؟

درصد نفرات برتر کنکور

یکی از دغدغه هایی که اکثر دانش آموزان با آن روبرو هستند و بارها توسط کاربران این وبلاگ پرسیده شده است، اینست که برای قبولی در فلان رشته و فلان دانشگاه، چه رتبه و چه درصدهایی لازم است! به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا رشته قبولی داوطلبین کنکور را در مناطق سه گانه از رتبه 1 تا 220 برای شما قرار دهیم تا بدانید که پارسال، داوطلبین با چه رتبه ای در چه رشته ای و در کدام دانشگاه قبول شده اند. همچنین با توجه به اینکه بیشتر داوطلبین در آزمون های قلم چی شرکت می کنند، میانگین تراز آن ها در کانون نیز قرار گرفته است. برای افرادی که در آزمون های قلم چی شرکت نکرده اند، به طور تخمینی تراز آن ها قرار داده شده است. پس اگر می خواهید بدانید با ترازی که دارید، آیا جزو نفرات برتر قرار می گیرید یا خیر، این مطلب را بخوانید. کاربرای گرامی می توانند کارنامه (درصدهای هر داوطلب) هر رتبه ای را در هر ذشته ای که در نظر دارند از ما بخواهند تا برای آن ها ایمیل کنیم.

برای مشاهده هر کدام از کارنامه ها بر روی سهمیه منطقه خود کلیک کنید.

سهمیه داوطلبین در رشته تجربی
سهمیه در منطقه 1
سهمیه در منطقه 2
سهمیه در منطقه 3

 سایر رشته ها می تواند کارنامه رتبه مورد نظر یا دانشگاه مورد نظر خود را سفارش دهند. برای سفارش کارنامه مورد نظر خود مبلغ را پرداخت و شماره تراکنش انجام شده را که در انتها به شما داده می شود برای ما در بخش نظرات همراه با آدرس ایمیل خود ارسال کنید تا کارنامه ها برای شما ایمیل شوند.

این کارنامه ها از بایگانی وبلاگ پرتال جامع آموزش زیست شناسی، قلم چی، گزینه دو و گاج و دیگر موسسات برتر گرداوری شده و در صورت سفارش سعی می شود کاملترین کارنامه با توجه به وضعیت شما برای شما ارسال شود. برای کسایی که از مشاوره مشاورین ما بهره می گیرند، دریافت این کارنامه ها به صورت نامحدود رایگان می باشد.

نمونه ای از کارنامه داوطلبین که به ازای پرداخت هزینه برای شما ارسال می شود:

رشته : تجربی رتبه در منطقه : 1 رتبه کشوری : 12

نام درس درصد چند از 10
ادبیات فارسی 68 7
عربی 77.4 8
معارف 61.4 6
زبان 94.7 9
زمین شناسی 57.4 6
ریاضیات 96.7 10
زیست شناسی 87.4 9
فیزیک 100 10
شیمی 90.5 9

 

 بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر، در قسمت نظرات و یا از طریق پیامک به شماره 09370684518 کارنامه خود را سفارش دهید. لطفا در سفارش خود قید کنید که کارنامه مربوط به چه رتبه ای و یا رشته و یا دانشگاهی را می خواهید. ذکر منطقه (1، 2 و یا 3) فراموش نشود.

برای سفارش یک کارنامه از طریق لینک زیر پرداخت را انجام دهید.

مبلغ 500 تومان

پرداخت از طریق درگاه امن اینترنتی با کارت های بانکی:

برای سفارش دو کارنامه از لینک زیر استفاده کنید.

مبلغ 1000 تومان

 
برای سفارش 3 کارنامه از طریق فرم زیر پرداخت را انجام دهید.
مبلغ 1500 تومان
 
 
برای سفارش 4 کارنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید.
مبلغ 2000 تومان
 
برای سفارش 5 تا 10 کارنامه ز طریق فرم زیر اقدام نمایید.
مبلغ 3000 تومان
 
 
 
 
 
 

چنانچه با روش های پرداخت اینترنتی آشنایی ندارید، بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش خرید امن اینترنتی با کلیه کارت های بانکی

آموزش خرید اینترنتی

 
اگر این مطلب برای شما مفید بود، با اشتراک آن در صفحات اجتماعی و یا فشردن دکمه گوگل پلاس (g+1) از ما حمایت کنید. همچنین اگر مایلید از ارسال مطلب جدید در وبلاگ مطلع شوید، ایمیل خود را در بخش عضویت وبلاگ وارد کنید.