close
تبلیغات در اینترنت
معضلی به نام ستاره‌نماها / وقتی اخلاق اجتماعی در سایه شهرت به انزوا می‌رود

تبلیغات

ما را دنبال کنید

جستجوگر

آمارگیر

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 298
 • کل نظرات : 10
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 1
 • تعداد اعضا : 496
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 110
 • بازديد ديروز : 493
 • بازديد کننده امروز : 21
 • بازديد کننده ديروز : 82
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل ديروز: 2
 • بازديد هفته : 1,255
 • بازديد ماه : 4,576
 • بازديد سال : 36,707
 • بازديد کلي : 509,888
 • :: اطلاعات شما
 • آي پي : 34.228.41.66
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

معضلی به نام ستاره‌نماها / وقتی اخلاق اجتماعی در سایه شهرت به انزوا می‌رود

برای مشاهده تصاویر و فیلم لطفا اینجا کلیک کنید

شهرت،مولفه‌ای است که در پس طعم شیرینی که با خود به همراه دارد،با آسیب‌ها و چالش‌های بسیاری همراه است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،شوق عکس،سلفی و امضا گرفتن،صحبت و مراوده با ستارگان وافراد مشهور به عنوان تمایلی بالقوه در بسیاری از عموم جامعه وجود دارد.

غالبا شهرت در سه عرصه ورزش،هنر و سیاست ظهور و بروز پیدا می کند، در این میان،آسیب ها و حاشیه های شهرت در حوزه سیاسی به مراتب بسیار محدودتر از عرصه ورزشی و هنری است، اما هر از چند گاهی مشاهده می شود که زتدگی برخی از ستاره های عرصه های هنری یا ورزشی با حاشیه هایی همراه می شود،حاشیه هایی که بعضا با حساسیت های بالایی در جامعه انعکاس پیدا می کند.

**جامعه برای بزرگی و شهرت افرادهزینه می کند


مینا خانزادی،آسیب شناس اجتماعی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اشاره به لزوم توجه هر چه بیشتر افراد مشهور به حرکت در مسیر صحیح اظهار کرد:تجربیات پیشین نشان داده،اساسا حاشیه باعث فرسایش و تحت الشعاع قرار گرفتن موفقیت های فرد می شود.

وی افزود:حاشیه در هر عرصه ای می تواند با تبعات و پیامدهای غیر قابل پیش بینی همراه شود و عموما افراد حاشیه ساز قادر به استمرار موفقیت های حرفه ای خویش نیستند.

خانزادی عنوان کرد:در این میان ذکراین نکته ضروری به نظر می رسد که ستاره های مشهور و مطرح در جامعه از آن خود نیستند و در واقع امر متعلق به جامعه هستند و هرگونه رفتار آنها با دقت بسیاری از سوی عموم جامعه رصد می شود.

آسیب شناس اجتماعی گفت:اگرچه ممکن است برخی از این  افراد با طرح این موضوع که حریم خصوصی ما به کسی ارتباط ندارد در قبال حواشی ایجاد شده در زندگی شخصی خود واکنش نشان دهند،اما باید در نظر داشت که جامعه برای ستارگان خود هزینه کرده و منطقی به نظر نمی رسد که عده ای از افراد مشهور با طرح چنین ادعاهایی خود را از ملاحظات و چارچوب های خاص اجتماعی معاف کنند و نسبت به ریز بینی های کلافه کننده ای که بعضا  از سوی طرفدارانشان نسبت به آنها وجود دارد بی تفاوت باشند.

**تبعات و پیامدهای هنجارشکنی ستارگان

فاطمه صدقی،جامعه شناس و کارشناس مسائل اجتماعی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران در تشریح جایگاه حریم خصوصی و هنجار شکنی برخی از ستارگان عنوان کرد:گاهی مشاهده می شود خواسته یا ناخواسته کلام،سخن،اقدام و یا رفتاری خاص از ستارگان مشهور با حواشی بسیاری همراه می شود.

وی افزود:بطور یقین دقت نظر جامعه در خصوص چنین افرادی بالا است و به شدت زیر ذره بین افکار عمومی قرار دارند.

صدقی عنوان کرد:بعضابرخی از ستارگان پس از انجام رفتارهای نا متعارف چنین عنوان می کنند که ما نیز حق انتخاب روش زندگی خویش را داریم و حق داشتن حریم خصوصی برای ما همچون دیگر افراد جامعه محفوظ است.

جامعه شناس و کارشناس مسائل اجتماعی گفت:بطور یقین هر فردی حق دارد بر اساس انتخاب خویش زندگی کند و حریم خصوصی ستارگان نیز همانند بسیاری از افراد جامعه محترم است اما نباید از نظر دور داشت در شرایطی که برخی رفتارها،افکار عمومی جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد و هزینه های جدی و سنگینی را برای جامعه ایجاد می کند دیگر نمی توان با توجیه حریم خصوصی از پذیرش مسئولیت رفتارهای هنجارشکنانه شانه خالی کرد.

وی افزود:در شرایطی که تبعات و پس لرزه های رفتار و کردار آنها در جامعه منعکس می شود،چنین مواردی از حریم خصوصی خارج شده و به عمومیت جامعه تسری پیدا کرده که قاعدتا در چنین شرایطی اطلاق عنوان حریم یا زندگی شخصی و خصوصی بر آن صحیح نیست.

صدقی گفت:به نظر می رسد،ستارگان و افراد مشهور باید با دقت نظر بسیار،رفتار،کردار و گفتار خود را کنترل کنند زیرا چشمان بسیاری در جامعه به آنها دوخته شده و بعضا کوچکترین رفتار آنها می تواند با پیامد های فرهنگی و اجتماعی بسیاری همراه شود.

ثریا یار احمدی جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی در این خصوص عنوان کرد:افراد مشهور و ستارگان عرصه ورزش،هنر و ...،به نوعی حتی باید در رانندگی خود نیز ملاحظات لازم را لحاظ کنند زیرا درست یا نادرست چنین افرادی  الگوی بسیاری از عموم جامعه هستند و حتی عبور آنها از چراغ قرمز می تواند پیام های فرهنگی غیر سازنده ای را ایجاد کند.

** لزوم آموزش های لازم به ستارگان جامعه


مینا دارابی،جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی با اشاره به لزوم ارائه آموزش های لازم به ستارگان و افراد مشهور در جامعه گفت:برخی از هنرمندان و ستارگان(تاکید می‌شود برخی)فاقد آموزش های لازم و تصوری صحیح از موقعیت جامعه و البته جایگاه خویش درافکار عمومی هستند.

وی افزود:می طلبد برخی از افراد مشهور،با شناخت،مطالعه ودرک هر چه صحیح تری از فرهنگ،ارزش ها،سنت ها و قواعد و خطوط قرمز اجتماعی و قانونی،نسبت به رفتار و منش خود بازبینی های لازم را لحاظ کنند.

جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی عنوان کرد:در واقع امر،خود این افراد نیز می دانند که شهرت حاصل شده، ناشی از نگاه و توجه اجتماعی به آنها است و چنین شخصیت هایی  نمی توانند نسبت به این نگاه،بی تفاوت باشند و به نوعی در قبال آن مسئولیت دارند.

دارابی گفت:البته شکی نیست که یک ستاره،زحمات و تلاش های بسیاری را متحمل شده و استعداد ها و توانمندی های او،باعث حصول موقیعتی برجسته برای آنان شده است،اما این نافی بی تفاوتی و کم توجهی به هنجار های اجتماعی نیست.

وی افزود:در یک خانواده به عنوان خرده نهادی اجتماعی و فرهنگی نیز اصولی حاکم است که ممکن است این قواعد،مطابق میل برخی از اعضای خانواده ای نباشد اما به هر ترتیب قائل به رعایت آن خواهند بود.

آسیب شناس اجتماعی گفت:تصور کنید هر کدام از اعضای خانواده مطابق میل خود رفتار کنند،آیا نظم خانواده حفظ می شود،مسلما در چنین شرایطی،نظام خانواده تحت الشعاع رفتارهای سلیقه ای قرار می گیرد و دچار آسیب هایی جدی خواهد شد.

** حرفه ای گری،اخلاق حرفه ای را می طلبد


متاسفانه بعضا مشاهده می شود که برخی از متولیان امر،تنها به رشد،توسعه و تزریق امکانات در حوزه حرفه ای خود مشغول می شوند و دغدغه چندانی را نسبت آموزش و حفظ  اصول و قواعد اخلاق حرفه ای لحاظ نمی کنند.

آموزش حضور در مجامع بین المللی،نوع برخورد با هواداران،نوع مصاحبه،نوع رانندگی و حتی نحوه غذا خوردن از مولفه هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

چنین بایدها ونبایدهایی صرفا معطوف به جامعه ایران نمی شود بلکه در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته نیز به چنین موارد،آداب و بایدها و نبایدهای اجتماعی متناسب با فرهنگ و ارزش هایی که از آن برخوردارند توجه می شود.

** رسانه هایی که حاشیه ساز می شوند

اگرچه ستارگان و افراد مشهور وظایفی نسبت به جامعه دارند و باید در حیات اجتماعی خود ملاحظات لازم را لحاظ کنند،اما در این میان نباید از نقش برخی از مجلات زرد که صرفا با حاشیه سازی در پی فروش نسخه های انتشار یافته خود هستند نیز به سادگی گذشت.

انتشار مطالب کذب،کنجکاوی و جستجوی خارج از قاعده در زندگی خصوصی ستارگان و افشاگری های غیر اخلاقی بخش دیگری از این پازل غیر اخلاقی است که گاه عرصه را برای افراد مشهور تنگ می کند.

رسالت اطلاع رسانی صحیح و اصولی با رعایت اخلاق و با هدف آگاه سازی مردم اصلی حائز اهمیت است که اصل و اساس ماهیت خبررسانی به آن معطوف می شود.

اما انتشار مطالب خلاف واقع که گاه باعث بروز تنش در زندگی خصوصی ستارگان و افراد مشهور می شود نیز امری نامیمون و ناخوشایند است که با معیارهای انسانی همخوان نیست.

** لزوم توجه رسانه ها در انعکاس اخبار مرتبط با هنرمندان

بطور طبیعی هر یک از افراد جامعه در مسیر زندگی با پیچ و خم های متعددی روبرو می شود،نحوه برخورد افراد با مشکلات و عبور از این پیچ و خم ها در شخصیت های گوناگون،با تفاوت هایی همراه است.

در این عرصه،برخی از افراد می کوشند با تیزبینی،درایت و هوشمندی بر مشکلات غلبه کنند،اما برخی دیگر در ورطه مشکلات می غلطند.

به نظر می رسد رسانه ها نیز به نوبه خود سهیم هستند و با دقت نظر در نوع و پوشش اخبار،تا حدودی می توان از اثرات مخرب و پیامد رفتارهای ناهنجار برخی از ستارگان پیشگیری کرد.

محمد حکیمی،جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی در این خصوص گفت:طبیعتا  افراد از ظرفیت های متفاوت و محدودی در مواجهه با پدیده های اجتماعی و فراز و نشیب های زندگی برخوردارند بنابراین باید برای ورود چنین افرادی به دایره شهرت به ظرفیت ها نیز توجه کرد،زیرا نقش رسانه در بزرگ شدن چنین شخصیت هایی در افکار عمومی،غیر قابل انکار است.

وی افزود:در واقع باید فردی که مقرر است از کانال رسانه ها به عنوان ستارگانِ جامعه،به افکار عمومی معرفی شود باید از وجاهت کافی برخوردار و به نوعی از مولفه های لازم،همچون باور به ارزش های ملی،میهنی،دینی و عرف حاکم بر جامعه بهره مند باشد سپس فضا برای ورود آنها به حریم شهرت فراهم شود.

حکیمی عنوان کرد:یکی از علل ظهور و سقوط زود هنگام برخی از شبه مشاهیر ها،ظرفیت بسیار محدود آنان در مواجهه با فراز ها و فرودهای زندگی است.

این جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی یادآور شد:رسانه ها وظیفه دارند نسبت به رسانه ای کردن افرادی که به مقتضیات مهارت خود سرآمد هستند معیارهای اخلاقی آنها را نیز مد نظر قرار دهند،زیرا کم توجهی به چنین اصولی می تواند برخی افراد را بصورتی نابجاآنچنان بزرگ کند که بعد ها در سایه این بزرگی با رفتار هایی نسنجیده برای خود و جامعه هزینه ساز شوند و عنصر اعتماد را به عنوان یکی از اصلی ترین سرما یه های اجتماعی خدشه دار کنند.

و سخن آخر اینکه رفتارهای ناهنجار برخی از افراد مشهورنیز  نباید به کلیت مشاهیر در جامعه تعمیم داده شود،زیرا ستارگان اصیل و وزین جامعه،عصاره ای از نخبگان به شمار می روند که در سربلندی،افتخار آفرینی و پیشرفت کشور نقشی بسزا ایفا می کنند وبا الگو قرار گرفتن چنین شخصیت های ارزنده ای از سوی طرفداران و مشتاقان آنها سرمایه های و ستاره های دیگری نیز  برای نسل های بعدی جامعه ساخته و پرداخته می شود.

مشاهیر جامعه قابل احترام هستند،اما باید میان این طیف با برخی از مشاهیر نماها نیز تفاوت های بسیاری قائل شد.

تصاویر بیشتر برای ستاره نماها در شبکه های اجتماعی
30 ستاره های فیس نما - شبکه اجتماعی وزین فیس نما
facenama.com/masood_mashadi2
توضیح کوتاه در مورد پینت بال : پینت بال در واقع یک بازی گروهی هست که افراد به دو گروه تقسیم میشن و با اصلحه و گلوله های مخصوص به هم شلیک میکنن و سعی ...
ستاره های کره ای - شبکه اجتماعی وزین فیس نما
facenama.com/Korean-Stars
دو بازیگر نقش صلی سریال پینوکیو که روز های چهارشنبه و پنجشنبه پخش میشود ، لی جونگ سوک و پارک شی هی برای مصاحبه در برنامه Midnight Entertainment شبکه ...
3Tarenama - ستاره نما یا شبکه اجتماعی ستاره نما... شبکه...
https://www.facebook.com/3tarenama/posts/426998364063508
شبکه اجتماعی ستاره نما چیست؟ ... بود،بالاخره تاسیس شد و به کار خود ادامه می دهد،این شبکه اجتماعی همانند شبکه های دیگر مانند فیس بوک دارای امکنات متفاوتی هست.
عکسهای معروف ترین چهره ها در شبکه های اجتماعی سلفی ستاره ...
321pekh.ir/.../%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C+...
عکسهای معروف ترین چهره ها در شبکه های اجتماعی سلفی ستاره ها در دو نما مهدی ماهانی، حامد کمیلی و عباس غزالی، سه . سری جدید و تک عکس چهره ها در شبکه‌های اجتماعی,آزاده ...
مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
www.bartarinha.ir/
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط ...
جدیدترین تصاویرخانوادگی ستاره ها در شبکه های اجتماعی!
www.niksalehi.com/fun/page/019164.php
۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جدیدترین تصاویرخانوادگی ستاره ها در شبکه های اجتماعی ، ستاره ها ، شبکه های اجتماعی ... جدیدترین نماها از علی ضیا مجری صدا و سیما+تصاویر ...
حضور فعال ستاره های فوتبال در شبکه های اجتماعی - آفتاب
www.aftabir.com/.../view/.../حضور-فعال-ستاره-های-فوتبال-در-شبکه-ها...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با پیشرفت ابزار ارتباطی و همه گیر شدن اینترنت، روی آوردن به شبکه های اجتماعی به قشر ورزشکار نیز رسیده است در این میان با توجه به گستره ...
شبکه اجتماعی ستاره نما - صفحه نخست - اعتدال
enews.etedaal.ir/news/t/1212632/__شبکه_اجتماعی_ستاره_نما
بیمارستان های تامین اجتماعی سه ستاره می شوند. به گزارش ایرنا، مهدی درخشان روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح بازسازی درمانگاه و کلنگ زنی انبار دارویی بیمارستان ...
تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی (169)
www.persianv.com/pic/view/011061.php
۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی. ... ستاره ها در شبکه اجتماعی در هفته ای که گذشت +عکس(7) ...
آلبوم های تصاویر » همه آلبوم ها » شبکه اجتماعی ستاره نما ...
www.3tarehnama.com/photo/albums/sort_latest/show.../when_today/
ستاره نما · عضویت. شناسه کاربری/ایمیل. من به یاد داشته باشید. رمز عبور. رمز عبور خود را فراموش کردید؟ تمامی تصاویر ... جستجو آلبوم های تصاویر... ترتیب: آخرین ها.
تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی (165)
www.persianv.com/pic/view/010962.php
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی. ... ستاره ها در شبکه اجتماعی در هفته ای که گذشت +عکس(7) ...
تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی (117)
www.persianv.com/view/290681.php
۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی. ... ستاره ها در شبکه اجتماعی در هفته ای که گذشت +عکس(7) · ستاره های برنده در مراسم اهدای جوایز منتخب مردم در سال ...
اولین شبکه اجتماعی در ایران
00060.ir/+اولین+شبکه+اجتماعی+در+ایران
ایران گروه ستاره ها اولین شبکه اجتماعی هنرمندان | حزب الله … ... مطالعات فضای مجازی - تاریخچه شبکه های اجتماعی ... اولین شبکه اجتماعی متخصصان ایران (حرفه نما)
آلبوم های تصاویر » همه آلبوم ها » شبکه اجتماعی ستاره نما ...
www.3tarehnama.com/photo/albums/sort_latest/show.../when_all-time/
تمامی تصاویر · تصاویر من · تصاویر دوستان · همه آلبوم ها · آلبوم های من · امتیاز تصاویر · جنگ های تصویر · خانه · تصاویر · آپلود تصویر جدید. جستجو آلبوم های تصاویر.
مقایسه بسته های اشتراکی » شبکه اجتماعی ستاره نما
www.3tarehnama.com/subscribe/compare/
کاربر طلایی پلاس, کاربر طلایی, کاربر ویژه پلاس, کاربر ویژه. اطلاعات بسته, این درجه کاربری از تمام امکانات سایت بهره مند هست و مزایا این درجه کاربری به سرعت و ...
کاریکاتور: شبکه‌های اجتماعی در چند نما - بولتن نیوز
www.bultannews.com/fa/news/.../کاریکاتور-شبکه‌های-اجتماعی-در-چند-ن...
۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کاریکاتور: شبکه‌های اجتماعی در چند نما. میزان و نحوه استفاده ایرانی‌های بویژه جوانان از نرم‌افزارهای ارتباطی موبایلی نظیر وایبر و تلگرام، ساسان خادم ...
همراه اول - همراه اول در شبکه های اجتماعی
mci.ir/social
همراه اولی های عزیز، در پنج شبکه اجتماعی اینستاگرام ، لینکدین ، آپارات ، کلوب و ... آخرین رویداد در شبکه اجتماعی اینستاگرام : مسابقه سلفی ستاره اول با جوایز ویژه.
بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی + تصاویر - نمناک
namnak.com/8603-بازیگران-در-شبکه--های-اجتماعی.html
بسیاری از ستارگان سینما ، موسیقی ، ورزش ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف و با قرار دادن عکسهای متفاوت با طرفداران خود در ارتباط هستند.
شبکه اجتماعی فیس نما – وی چت
titan-chat.ir/?tag=شبکه-اجتماعی-فیس-نما
Home / Tag Archives: شبکه اجتماعی فیس نما. Tag Archives: شبکه اجتماعی فیس نما. فیس نما. آگوست 7, 2014 دسته‌بندی نشده دیدگاه‌ها برای فیس نما بسته هستند.
واکنش های ستاره ها در شبکه های اجتماعی به برد پرسپولیس
www.shahrekhabar.com/sport/1424865660244611
واکنش های ستاره ها در شبکه های اجتماعی به برد پرسپولیس. ... واکنش های ستاره ها در شبکه های اجتماعی به برد پرسپولیس. گوگل پلاس فیس نما کلوب linkedin.
عکسهای معروف ترین چهره ها در شبکه های اجتماعی - تالاب
www.talab.ir/news/faces/photos-most-famous-faces-social-networks.html
عکسهای معروف ترین چهره ها در شبکه های اجتماعی سلفی ستاره ها در دو نما مهدی ماهانی، حامد کمیلی و عباس غزالی، سه بازیگر خوش‌رابطه با صدا و سیما.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی - بیتوته
www.beytoote.com › اخبار › اخبار فرهنگی و هنری
۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اخبار,اخبار فرهنگی ,چهره ها در شبکه‌های اجتماعی. سلفی ستاره ها در دو نما. مهدی ماهانی، حامد کمیلی و عباس غزالی، سه بازیگر خوش‌رابطه با صدا و سیما.
محبوبیت امیر تتلو در شبکه های اجتماعی - مجله خبری لحظه نما
lahzehnama.ir/fa/news/.../محبوبیت-امیر-تتلو-در-شبکه-های-اجتماعی
۲۶ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اتفاقات یا عکس های خاصی که در صفحات ستاره های سینما و موسیقی افتاده ، خوانده و شنیده اید. در این بین امیر تتلو یک مورد جذاب است.
بازیگران در شبکه های اجتماعی :: سرچ نت
searchnet.blog.ir/tag/بازیگران%20در%20شبکه%20های%20اجتماعی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133) feedha.com/Main/View/5762548 در روزگاری که ... در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با ..... است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات…, چهره ها در شبکه‌های اجتماعی.
شبکه ستاره نما - جنبنده
jonbande.kianblog.com/tag-شبکه-ستاره-نما.html
خانه » زندگی مجازی » شبکه اجتماعی فیس نما ... ۲ ستاره. ... فیس نما دارای لینک های مفید . ... شبکه های بزرگ اجتماعی و لیست آن ها جامعه مجازی. فیس نما شبکه اجتماعی ...
شبکه های اجتماعی - هوش نیوز
www.hooshnews.com/paper/section/72
مرد زن‌ نما که با فریب زنی در واتس‌اپ عکس‌های خصوصی‌اش را به‌دست آورده و می‌خواست او را در دام ... در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ...
تصاویر بازیگران و ستاره ها در شبکه های اجتماعی اردیبهشت ...
shirmod.ir/.../تصاویر-بازیگران-و-ستاره-ها-در-شبکه-های-اجتماعی-اردیبه...
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی – سری سوم Click this bar to view the full image. عکس یادگاری حمید خان لولایی با نارنگی های…,تصاویر بازیگران و ستاره ها در شبکه های ...
جوامع مجازی فارسی در اینترنت | شبکه های اجتماعی فارسی
www.irindex.ir/social.html
وبسایت جوامع مجازی و شبکه های اجتماعی فارسی زبان در اینترنت: ... ستاره نما · شبکه اجتماع مجازی کانون · مفید آنلاین: شبکه اجتماعی سهامداران و... چهره نما.
معرّفی شبکه اجتماعی ستاره نما 3tarenama - Forum Gamefa | ...
forum.gamefa.com/Thread-معرّفی-شبکه-اجتماعی-ستاره-نما-3tarenama
معرّفی شبکه اجتماعی ستاره نما 3tarenama 04-17-2013, 11:15 PM ... شبکه ی اجتماعی تازه تاسیس که با کوشش های فراوان در حال ساخت بود،بالاخره تاسیس شد و به ...
ستارگان و چهره های مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی
www.parsnaz.ir/stars-and-famous-faces-on-the-net.html
ستارگان و چهره های مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی ,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند. ..... عکسهای جالب از مردان زن نما در سینمای ایران.
شبکه اجتماعی دخترها | چت روم
www.nazichat.com/room/?tag=شبکه-اجتماعی-دخترها
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیس نما شبکه اجتماعی جامعه بزرگ اجتماعی کلوب. انواع شبکه اجتماعی فارسی ایرانی ,چندی نیست که شبکه های اجتماعی جای پای محکم نزد ... جامعه مجازی,شبکه اجتماعی,جامعه مجازی کلوب,جامعه دلنما,جامعه مجازی ستاره گپ,جامعه مجازی ...
شبکه اجتماعی ستاره نما - هواداران لیونل مسی
lionel-messi.1klik.ir/شبکه-اجتماعی-ستاره-نما.html
۲۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شبکه اجتماعی فیس نما | نماسایت. خانه » زندگی مجازی » شبکه اجتماعی فیس نما ارسال شده در زندگی ... شبکه های اجتماعی, ۲ ستاره.
تصاوير بازيگران و ستاره ها در شبکه هاي اجتماعي ارديبهشت ...
romanak1.modroz.ir/page-470609.html
تصاویر بازیگران و ستاره ها در شبکه های اجتماعی اردیبهشت 1394 خلاصه ای از .... کیم پیش از پیشرفت در شغلش به عنوان ستاره برنامه‌های واقع نما، ابتدا به خاطر لو […] ...
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (75) - خرداد
khordadnews.ir/news/120861
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ... جشنواره فیلم فجر همچنان در جریان است و ستاره ها و چهره ها هر روز و شب برای اکران فیلم ها و یا کنفرانس های خبری ... نما های دیگری هم بود که ما از آن ها صرف نظر می‌کنیم!
فروش شبکه اجتماعی متفاوت ستاره نما - پشتیبانی phpfox
phpfoxsupport.ir › ... › بازارچه و محصولات › محصولات کاربران › متفرقه
۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - صفحه 1 از 2 - فروش شبکه اجتماعی متفاوت ستاره نما - ارسال شده در متفرقه : باسلام خدمت همه به دلیل کمبود وقت دیگر ... به زودی با افزونه های بیشتر.
عاشقانه - شبکه اجتماعی فیس نما
www.royaiekaghazi.blogfa.com/tag/شبکه-اجتماعی-فیس-نما
... پیش از تولـــــــــدت به صف ایستاده اند تا راز زاد تو را بدانند. برچسب‌ها: شبکه اجتماعی فیس نما, فیسنما, غمگین ترین ترانه عاشقان, متن های رمانتیک, چت روم ستاره.
پلی نما- داغ ترین و تازه ترین عکسهای ستاره های جهان در این هفته
mobile.playnama.ir/news/6293/110
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای دیدن تصاویر ستاره ها در شبکه اجتماعی در هفته ای که گذشت با پارس ... که ستاره ها و افراد مشهور در شبکه های اجتماعی برای هوادارانشان به اشتراک ...
سايت خبری تحلیلی شفاف
shafaf.ir/
شیث رضایی دفاع کنار پرسپولیس پسر جوانی که پله های موفقیت را به سرعت طی کرد و بعد از آن در مسیر قرار گرفت ... غفلت از «همدلی و همزبانی» در شبکه‌های اجتماعی ...
29 - استفاده از شبکه های اجتماعی از لحاظ امنیتی چه عواقبی رو ...
masaf.ir/.../29---استفاده-از-شبکه-های-اجتماعی-از-لحاظ-امنیتی-چه-عواقب...
۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 29 - استفاده از شبکه های اجتماعی از لحاظ امنیتی چه عواقبی رو می تونه برای ما ... ستاره. دانلود سخنرانی استاد رائفی پور "شبکه های اجتماعی" · ستاره.
جستجوی نتایج - آرشیو کلی سیما - صدا و سیمای یزد
yazd.irib.ir/ارشیو-کلی-سیما
ويژه برنامه "بهار مهربونی " به مناسبت ميلاد حضرت محمد (ص) از سيماي شبكه تابان ... تمام نمای مکارم اخلاقی است گام مؤثر جهت درک هرچه بیشتر مسایل اخلاقی خواهد بود. .... بين جوانان به موضوعات مختلفي نظير مدگرايي، اينترنت ، شبكه هاي اجتماعي ،... سیما: علمی فرهنگی و تاریخی کنداکتور تصویری · 14 - برندگان نهایی شبهای پر ستاره.
خوانندگی ، ورزشکاران در شبکه‌های اجتماعی /عکس - آرمان خبر
armankhabar.ir/چهره-های-سینما-،-خوانندگی-،-ورزشکاران-در-شبکه‌های-اجت...
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ستاره های سینما ، خوانندگی ، ورزشکاران در شبکه‌های اجتماعی /عکس .... و محدودیت نداشتیم در توصیف این عکس می‌نوشتیم "چهار عدد لُپ از نمای نزدیک!".
عکس های جدید ستارگان ایرانی در شبکه های اجتماعی
www.ariatalk.com/عکس-های-جدید-ستارگان-ایرانی-در-شبکه-های.html
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x564px. ستارگان و چهره های پرطرفدار ایرانی در شبکه های اجتماعی.
چکاپ پزشکی ستاره های بارسلونا+فیلم - لسان
lesannews.com/چکاپ-پزشکی-ستاره-های-بارسلونافیلم/
۲ روز پیش - صفحه اصلی اخبار ورزشی چکاپ پزشکی ستاره های بارسلونا+فیلم ... فیس نما · شبکه اجتماعی تودک · شبکه اجتماعی هم میهن · شبکه اجتماعی آیتگ ...
تازه‌های شبکه‌های اجتماعی - عمل جراحی بهنام صفوی - ستاره
setare.com/fa/news/.../تازه‌های-شبکه‌های-اجتماعی-عمل-جراحی-بهنام-صفوی
۲۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امید حاجیلی، احسان و سولماز، تازه های شبکه های اجتماعی. امید حاجیلی در ... هر کسی عقید داره که من یک هنرمند نما هستم و از من متنفر هست.. مجبور نیست ...
جامعه ایرانی و شبکه های اجتماعی - انسان شناسی و فرهنگ ...
anthropology.ir/article/30258
جامعه ایرانی و شبکه های اجتماعی. ستاره صفا. تقریباً یک دهه است که ارتباطات مجازی در ایران بسیار رونق گرفته است. در ابتدای امر این ارتباط از طریق ایمیل و در ...
گنبد مینا - زیست محیطی عباس آباد
www.abasabad.net/product-12-گنبد-مینا
خبر صفحات پرسش های متداول بلاگ محصولات. شبکه های اجتماعی ... گنبد مینا به عنوان بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه و یکی از برترین های آسمان نماهای جهان جلوه گاه درخشش ماه و خورشید و ستارگان است. گنبد مینا دری است به خانه افلاک. پنجره ای است ...
آفتاب دل | چهره ها در شبکه‌های اجتماعی
aftabedel.com/news/211/چهره-ها-در-شبکه‌های-اجتماعی.html
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم .... فصل گرما رهاوردی برای پوشش های بدن نما.
پايگاه خبری افکارنيوز
www.afkarnews.ir/
ویژه‌های خبری. معاونت اجتماعی شهرداری تهران به ستاد برگزاری مراسم تبدیل شده است .... شبکه اسلامی یامجیر ... پشت پرده جدایی ستاره های جوان استقلال ...
معروفترين ستاره ها در شبكه هاي اجتماعي+تصاوير - سینما خبر
www.cinemakhabar.ir/NewsDetails.aspx?ID=82625
۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را ...
شکسته شدن حریم خصوصی نخستین تهدید شبکه های مجازی ...
newsfile.ir/.../شکسته+شدن+حریم+خصوصی+نخستین+تهدید+شبکه+های...
شکسته شدن حریم خصوصی نخستین تهدید شبکه های مجازی است لزوم بهره گیری از فرصت محیط ... این هتل پنج ستاره ۳۰۲ متر ارتفاع داشته و در فاصله کمی از محل برگزاری ... تصاویر فیس نما یک شبکه ی اجتماعی ایرانی با 2 میلیون کابر توسط گروهی ...
پایان ماجرای "مسی" و اسرائیل در شبکه های اجتماعی/فوق ستاره ...
afghanistan.shafaqna.com/...شبکه-های-اجتماعی/فوق-ستاره-فوتبال-جهانم...
همه درگیری‌ها در شبکه‌های اجتماعی بر سر عکس‌های مسی در اسراییل و فلسطین و مقایسه‌اش با کریس رونالدو که حامی فلسطین نش. ... پایان ماجرای "مسی" و اسرائیل در شبکه های اجتماعی/فوق ستاره فوتبال جهان:من .... فیلمی از حیوانات انسان نمای قرن 21 میلادی.
مجله آنلاین ایران‌ سان — آرشیو جالب‌ ترین مطالب اینترنت
iransun.net/
چهره ها در شبکه های اجتماعی شماره 49 ... خوشبختانه دهه ۲۰ زندگی دوره ای است که می توان اشتباهات گذشته را جبران کرد،… دیدنی‌ · چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (191). آذر 20 ...
عکس های سگی که ستاره مد شبکه های اجتماعی شد! - بزرگترین ...
www.ra20.ir/extrapage/gfhtf
گچبری,کناف, رابیتس ,آلاچیق, آب نما, سازه سیمانی ,طراحی دکوراسیون , آسانسور ساختمان, معماری ... او ستاره مد این روزهای شبکه های اجتماعی و اینستاگرام شده است.
بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی : 15 شهریور 94
www.pajvak.com/.../view/.../بازیگران-مشهور-ایرانی-در-شبکه-های-اجتماع...
۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی : 15 شهریور 94. ... این عکس پر ستاره هم مربوط به یکی از همین دورهمی هاست که در روزهای گذشته اتفاق ...

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

نظرات ارسال شده